Fundacja Aviva

Wspiera potrzeby lokalnych społeczności,
integruje i mobilizuje do działania na rzecz
wspólnego dobra.

Co robimy?

Słuchamy społeczności lokalnych, zachęcamy je do aktywności i pomagamy w osiąganiu ważnych dla nich celów. Ważna jest dla nas ekologia i jakość życia we współczesnym świecie, dlatego promujemy zdrowy styl życia i działania społecznie odpowiedzialne. Z tego powodu narodziła się akcja „Wiem, czym oddycham”, której celem jest wzrost świadomości na temat jakości powietrza w Polsce.

Wiem, czym oddycham

Smog, powodowany przez ogrzewanie domów węglem niskiej jakości i spaliny, jest dużym problemem w Polsce. Brakuje też świadomości, jak bardzo szkodzi on zdrowiu. Chcemy edukować i mobilizować ludzi do działania w trosce o zdrowie i środowisko, dlatego akcję „Wiem, czym oddycham” organizujemy już po raz drugi.

Dowiedz się więcej

Ekologia

Ekologia to zagadnienie ważne dla Avivy na świecie. Jako Grupa współpracujemy z Czerwonym Krzyżem i innymi organizacjami, przeciwdziałając skutkom katastrof naturalnych, zmianom klimatycznym oraz zanieczyszczeniu środowiska. Promujemy postawy ekologiczne także wśród naszych pracowników, którzy chętnie angażują się jako wolontariusze w akcje na rzecz środowiska.

Dowiedz się więcej

Grupa Aviva

Założycielem Fundacji jest grupa Aviva, która ubezpiecza najważniejsze wartości swoich Klientów i rodzin- zdrowie i życie. Dzięki temu ubezpieczeni i ich najbliżsi zyskują pewność, że w razie chorób, wypadków i innych nieprzemyślanych zdarzeń utrzymają standard życia, a także otrzymają realną pomoc finansową na leczenie i rehabilitację. Aviva ubezpiecza także mieszkania i domy, samochody i podróże Klientów, a także pracowników i majątek firm. Inwestuje też pieniądze powierzone przez Klientów z myślą o ważnych celach, w tym o przyszłej emeryturze, Aviva wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie działa nieprzerwanie od ponad 320 lat i jest największym ubezpieczycielem. W sumie firma obsługuje 33 miliony Klientów w 15 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Jest jedną z najbardziej znanych marek ubezpieczeniowych w Polsce. W ciągu 26 lat działalności w naszym kraju, Avivie zaufało ponad 3 miliony Klientów.

Przejdź na www.aviva.pl